Zapamatovat
Ludmila Janečková
Affiliate manager
775 308 481 info@kerasek.cz
Obchodní podmínky

Navrhujeme, kreslíme, tiskneme

Nejen na českém trhu se najde velké množství zboží s vyobrazením různých plemen psů. Bohužel některé obrázky připomínají dané plemeno jen velmi vzdáleně.
Proto mne nadchla myšlenka nakreslit typické představitele jednotlivých plemen psů a natisknout je na plechové dózy, které jsou praktickým dárkem. Spojila jsem se s českou malířkou Veronikou Pižlovou-Křivskou a na podzim roku 2012 jsem našim zákazníkům nabídla první dozy s potiskem.

Postupně vznikala nabídka plechových a plastových dóz různých velikostí a barev, papírových ZIP sáčků s perokresbami mnoha plemen psů, několika koček, koní, papoušků a hlodavců. Ideální na pamlsky pro pejsky, různé potraviny, drobnosti, bižuterii i materiál k tvoření. Na základě podnětů od našich zákazníků jsem z nízkých doz (typ Iwet) přešla na vysoké s víčkem na pantíky (typ Brenda).

Další plemena pro mne Veronika pečlivě kreslí a následně konzultuje s chovateli v takovém pořadí, jak je o ně zájem. Ročně se naše nabídka rozroste o 10-20 plemen psů. Existuje necelých 400 uznaných plemen psů . Je to sice vysoké číslo, ale mým cílem je se k tomuto číslu co nejdříve přiblížit. A já Kerásek, věřím, že tím udělám radost mnoha majitelům psů.

Náš partnerský program

Díky našemu partnerskému programu získáváte provize z uskutečněných objednávek, které vytvořili návštěvníci, které jste k nám přivedli prostřednictvím Vašeho unikátního affiliate odkazu.
Získejte provize z objednávek své rodiny, přátel a všech, kterým jste náš e-shop doporučili. Bonusem je provize i za vlastní objednávku. Udělejte radost všem milovníkům domácích zvířat.

Základní podmínky:

 • základní provize 15 % z hodnoty objednávky bez DPH, bez poštovného a bez balného
 • průměrná cena objednávky 345,- Kč
 • výplatní minimum 500,- Kč
 • cookies 30 dní
 • provize z vlastního nákupu partnera

Partnerem může být každý:

 • kdo rád propaguje kvalitní a netradiční produkty
 • kdo má rád domácí mazlíčky
 • kdo si chce přivydělat

Hlavní cílovou skupinou jsou:

 • milovníci a majitelů psů, koček či jiných domácích zvířátek
 • převážně ženy všech věkových skupin
 • dokážeme potěšit i rodiče s dětmi

Připravené materiály pro partnery:

 • reklamní odkazy
 • reklamní bannery
 • XML feedy na vyžádání

Vhodná propagace:

 • jste pejskař, milovník zvířat - staňte se partnerem, projděte si e-shop, nakupte, co se Vám líbí (získáte provizi za svůj vlastní nákup), přesvědčte se o výjimečnosti a kvalitě... a udělejte radost dalším lidem tím, že jim o tom dáte vědět
 • máte databázi kontaktů a věnujete se e-mail marketingu - ten při dodržování zásad vždy dobře funguje a pokud máte kvalitní databázi legálně získaných kontaktů, bude fungovat i v tomto případě 
 • jste bloger- propagace bude spočívat zejména v tvorbě textů. Některé od nás získáte už připravené, ale Vaší kreativitě nebudeme klást meze. Můžete napsat recenzi na produkt z našeho e-shopu, nebo článek, který pomůže Vašim návštěvníkům s nějakým problémem, a do textu vložit relevantní odkaz. Nebo můžete naše bannery umístit na vhodné místo na svém blogu. Někteří blogeři zakomponují odkaz na náš e-shop přímo do hlavního menu. 
 • jste youtuber - ať už publikujete svá videa na youtube, streamu či jiných místech, proč nezkusit své dílo zpeněžit. Nápadům se zde meze nekladou a to, jak prezentovat naše produkty, necháme na vás. Skvělé jsou pořady o zvířátkách nebo vyzkoušení našich produktů a vytvoření video-recenzí. Pokud se vám podaří do Vašeho sestřihu dostat i trochu humoru, máte šanci dosáhnout virálního šíření. Pod video do popisku můžete přidat odkazy s měřícím kódem, přes který se k nám Vaši odběratelé mohou prokliknout, a aby je nepřehlédli, můžete na to ve videu upozornit. Pokud se rozhodnete oslovit diváky formou soutěže, nebojte se nás oslovit, rádi Vám pošleme dárky pro vítěze.
 • máte profil nebo skupinu na sociálních sítích - příspěvek se může rychle šířit a možná dokážete dosáhnout i virálního efektu. Sociální sítě umožňují oslovit přátelé i napřímo a rychle zareagovat a předat informaci o slevách, dopravě zdarma, rozdávání vzorečků v pouhé jedné větě, popř. ji doplnit poutavým obrázkem.
 • provozujete inzertní web nebo zadáváte inzeráty - inzertní weby jsou velmi navštěvovanými stránkami za účelem nákupu a lze zde dosáhnout zajímavých konverzních poměrů. Monetizaci inzertního webu můžete postavit na tématických inzerátech v jednotlivých kategoriích nebo bannerové reklamě s odkazem obsahujícím Váš affil kód. Inzertní weby také často disponují kvalitní e-mailovou databází a početnými skupinami na sociálních sítích. Pokud se věnujete spíše zadávání inzerátů, vytvořte jednoduchý textový inzerát s obrázkem a přidejte odkaz na produkt, o kterém si myslíte, že by se mohl v danou dobu dobře prodávat.
 • přispíváte do diskuzí - ty jsou často místem, kde lidé hledají radu. Pokud jim pomůžete s vyřešením jejich problému, jistě uvítají dobře cílený odkaz. V něktrerých diskuzích můžete přidat affil pdkaz do detailu svého profilu nebo zápatí, které se zobrazuje pod Vašimi příspěvky.
 • provozujete útulek nebo chovatelskou stanici - webové stránky můžete využít, abyste návštěvníku doporučili náš e-shop. Pokud si u nás vyberou zboží, podpoří Vaši činnost tím, že za jejich nákup obdržíte provizi. 

 

Affiliate manažerka:

O partnerský program se stará přímo majitelka Ludmila Janečková – můžete ji kdykoliv kontaktovat na telefonu nebo e-mailu.

Pozdravuje Vás Kerásek

Nová registrace